Kalev Spa hotell ja veekeskus

Kalev Spa 4* spaahotellis ootavad teid mugavad Superior ja peretoad ning lai valik teenuseid. Meil saad magada täiuslikult magusa une, hoolitseda oma keha ja vaimu eest spordi-, ilu- ja tervisekeskuses ja ujuda Põhja-Eesti suurimas ning sügavaimas 50-meetrises basseinis!

Kalev Spa veekeskus pakub sauna- ja veemõnusid igas vanuses ning erinevate eelistustega külastajale. Teid ootavad liutorud, suur lõõgastusala – ringvoolubassein ning erinevate atraktsioonidega suur lõõgastusbassein. Saunasõprade kasutada on erinevad saunad ja ainult täiskasvanutele mõeldud Sauna-Oaas.

Hotellis on ka mitmekesiseid heaoluteenuseid pakkuv salong Ilu & Tervis kust leiab põhjaliku valiku hoolitsusi. Spaamõnusid saavad nautida ka lapsed, pakume lastele mõeldud klassikalist massaaži ja rikastavat niisutust, puhates just nagu emme ja issi!

Otse loomulikult ei saa mööda ka heast ning tervislikust toidust! Kalev Spa restoranis Allee saad nautida hõrgutavat Euroopa kööki, millel juures Eesti maitsete hõrk puudutus. Menüüst leiab endale meelepärase roa igas stiilis toituja, omnivoorist veganini!

This site is registered on wpml.org as a development site.