Värska kuld

Paketis on:

  • tervishoiutöötaja või terapeudi konsultatsioon
  • konsultatsiooni käigus määratakse kuni 16 raviprotseduuri alljärgnevast loetelust: loodusliku mineraalveega pärlivann, ravimuda üldvann (max. 3 korda), klassikaline käsimassaaž 25 min (4-5 korda), massaaž vesivoodil, massaažitool, savisoojendus, lokaalne turbaravi, parafiinravi, mudaparafiin, soolakamber, aparaatne füsioteraapia (elektriravi). NB! Saabumispäeval protseduure ei tehta.
  • 6 ööd majutust Sanatooriumi hotellis
  • 3 toidukorda päevas (saabumispäeval õhtusöök, lahkumispäeval hommikusöök)
  • piiramatu veepargi, saunade ja jõusaali kasutus paketi kestuse ajal (NB! Veekeskus asub Sanatooriumist 300 m jalutuskäigu kaugusel)
Veekeskuse sissepääs
Sissepääs saunadesse
Arsti vastuvõtt
Raviprotseduurid
Õhtusöök
Lõunasöök

Hotelli lisainfo

Hotell

Värska Kuurortravikeskus asub Eesti kaguservas Setomaal, Lämmijärve kaldal, kaugel suurtest linnadest. Esimesed ravialused võeti sanatooriumisse vastu 3. mail 1980. Osaliselt mineraalvee baasil töötav veekeskus on ehitatud 2007. aastal.

Värska Kuurortravikeskus on Eestis ainulaadne oma loodusliku raviarsenali poolest – kasutatakse kohalikust järvest saadavat magevee ravimuda ja sügavalt maapõuest ammutatavat kuulsat Värska mineraalvett. Värska muda peetakse maailmas üheks ainulaadsemaks ravitoimeliseks mageveemudaks, millele väidetavalt maailmas analoogi ei leidu. See on orgaaniliste ainete poolest kümme korda rikkalikum kui meremuda ja sisaldab palju väävelvesinikku. Paks muda lahjendatakse 570 miljonit aastat vana ülisoolase Värska mineraalveega, mis omakorda annab tõepoolest maailmas ainulaadse kombinatsiooni.

Värska Kuurortravikeskus pakub ainsana Eestis ka looduslikku mineraalvee vanne. Mineraalveevannides kasutatav vesi on mikroelementide rikas, üldtugevdava ja kesknärvisüsteemi rahustava toimega.

Jõusaal
Laste mängutuba
Tasuta parkimine
Elektriautode laadimine
Veekeskus
Seminariruumid

Hommikusöök

Iga päev kell 8-10. Meie köögis domineerivad lihtsad ja tuttavad kodused maitsed ning toitude valmistamisel kasutatakse võimalikult palju naturaalset toorainet, mis on pärit kohalikelt põllumeestelt ja väiketootjatelt.