Spaapaketid

Leitud: 52

Tervis Puhtast loodusest pakett koos hoolitsuste, hommiku- ja õhtusöökidega ning 2 öö majutusega Kubija hotell- loodusspaas, Võrumaal Haanja lähistel Lõuna-Eestis.


Puhka ja seikle Soomaal.

Puhka Soomaa väravates naudi Suure-Jaani vee ja saunakeskust ning tee üks tiir koos giidiga kanuutades Soomaal. Naudi kohvik Kukemari hõrgutavaid pakkumisi.Kui Sa oled see inimene, kes linnulaulu peale ärkab, kellele meeldib männimetsa õhk ja parkide vari. See, kellele mere ääres jalutamine on kui teraapia, pead kindlasti meie juurde tulema! Sa ju tead, et hea elamuse ja tunde saavutamiseks pole alati vaja midagi keerulist teha või korraldada, on olemas lihtsaid võimalusi. Ja meie juures neid on!Pakume teile ajaproovile hästi vastu pidanud ja ennast tõestanud klassikat, mida meie kliendid armastavad ja hindavad! Ilma igasuguse kahtluseta on tegemist müügihitiga!

Pakett on mõeldud tugi- ja liikumiselundkonna, südame-veresoonkonna ja hingamisteede haiguste raviks ja profülaktikaks. Kuid see sobib ka neile klientidele, kes soovivad lihtsalt parandada oma enesetunnet ja tugevdada immuunsüsteemi. Paketi minimaalne pikkus on 4 ravipäeva.


Sul on suurepärane võimalus saada Narva-Jõesuu Medical SPA-s osa Fitlap nädalavahetusest. See tähendab kolm päeva Fitlap toite ja ägedaid treeninguid imelises kuurortlinnas Narva- Jõesuus. Kasuta suurepärast võimalust saada suurtes kogustes motivatsiooni, koguda uut energiat ning nippe ja trikke tervisliku eluviiside kohta. Laager sobib nii kogenud Fitlapi platvormi kasutajale, kui neile, kes tulevad meie üritusele sellega tutvust tegema.


Vee- ja lõõgastusmaailma külastus koos sauna- ja soolamaailmaga koos nautimiseks 4h

Klassikaline näomassaaž 30 min & Näohoolitsus lapsele 30 min koos nautimiseks

Selja-ja turjamassaaž 30 min & Massaažihoolitsus lapsele 30 min koos nautimiseks

*Paketti saab kasutada ühe päeva jooksul


Kevadiselt värskendav päevaspaa pakett, mis sobitub kenasti kultuuripealinna sündmuste nautimisega.

Pakett sisaldab:

  • Deluxe spaapääse 4h
  • Võilille kehahoolitsust 45 min

Hind alates €54


Majutuse, õhtu- ja hommikusöögi ning piiramatu veekeskuse, saunade ja jõusaali kasutusega lõõgastuspakett.


Kanname edasi 200 aastast mudaravi traditsiooni Haapsalus! Haapsalu Tagalahest ammutatud mudaga tehtavat mudaravi ja teisi ravivaid protseduure sisaldav pakett annab võimaluse ennetada ja ravida Sinu tervisemuresid ning elada kauem täisväärtuslikku elu. See on parim kingitus endale või oma lähedastele.


Kosutav spaapuhkus Tervise Paradiisis pakub läbi aktiivse tegevuse, tervistavate veemõnude ja lummava massaaži võimalust viivuks peatudes tunda end täiesti uue inimesena ja näha hiljem argielu hoopis värskema vaatenurga alt.


3-öine lõõgastuspakett sisaldab hommiku- ja õhtusööke, piiramatut spaakülastust, jõusaali kasutust ja nelja hoolitsust.


Puhka muretult- üksi, pere või sõpradega! Õhtusöök ja vaba pääs saunakeskusesse Termid on juba hinnas!


Paaripäevane, reedest pühapäevani kestev, keha ja vaimu lõõgastav, aktiivne ja lõbus puhkus Tervis ravispaahotellis annab uut sära silmadesse ning energiat pikaks ajaks.Parima lõõgastava puhkuse veetmiseks ootab sind Pärnu rannapargis asuv spaahotell. Värske mereõhk ja Rannapargi idüll toovad kosutava une.


alates 139.00 €

Kulla-pihlaka kehahoolitsus vanniga 60 min

Ergastav näohoolitsus 45 min

Klassikaline jalahoolitsus 60 min